SAĞLIK

UMUDU ÜZÜNTÜYE DÖNÜŞTÜ

90’lı yıllarda Türk Telekom’un İzmir’deki Bölge Müdürlüğü’nün altın kızlar kadrosunun maestrosu olan Gazeteci Şerife Bekman dün kendisini üzen bir ziyaret için Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi’ndeydi.

10 Haziran 2017 Saat: 20:00
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 141 kez okunmuştur

UMUDU ÜZÜNTÜYE DÖNÜŞTÜ
UMUDU ÜZÜNTÜYE DÖNÜŞTÜ

Türk Telekom’un İzmir’deki gurur kadrosunun lideri olan Bekman, dün kendisini üzen bir ziyaret için Alsancak’ta bulunan Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi’ndeydi. 
 
Kendisi gibi eski bir Türk Telekom çalışanı olan bayan arkadaşını ziyarete giden Bekman, üzüntü ile girdiği hastaneden üzüntüyle ayrıldı 
 
“Bugün ziyaret için geldiğim bayan arkadaşım benim hayatımda çok özel yeri olan üç beş arkadaşımdan biridir. Kendisini bir arkadaştan çok bir kız kardeş gibi sevdim. İzmir’in hanımefendi isimlerinden olan arkadaşımın 15 yıldır içinde bulunduğu hastalık sadece kendisini değil beni de kahretmiştir."
 diyen Bekman "İzmir’de bir arada olmaktan, birlikte gezmekten, birlikte alışveriş yapmaktan, birlikte yemek yemekten en haz duyduğum canım arkadaşımı ziyaret için geldiğim hastaneden üzüntüyle ayrılıyorum. Allah’tan dilek ve duam odur ki, bir an önce iyileşsin ve yine O’nunla kaldığımız yerden hayatımıza devam edebilelim” dedi 


TÜRKJHAERLER


YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Halkın Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
gazetelergazeteler